#DrużynaKonfederacji

KOORDYNATORZY OKRĘGÓW SEJMOWYCH I KANDYDACI DO SEJMU RP Z RAMIENIA RUCHU NARODOWEGO

Okręg 1 Okręg 2 Okręg 3 Okręg 4 Okręg 5 Okręg 6 Okręg 7 Okręg 8 Okręg 9 Okręg 10 Okręg 11 Okręg 12 Okręg 13 Okręg 14 Okręg 15 Okręg 16 Okręg 17 Okręg 18 Okręg 19 Okręg 20 Okręg 21 Okręg 22 Okręg 23 Okręg 24 Okręg 25 Okręg 26 Okręg 27 Okręg 28 Okręg 29 Okręg 30 Okręg 31 Okręg 32 Okręg 33 Okręg 34 Okręg 35 Okręg 36 Okręg 37 Okręg 38 Okręg 39 Okręg 40 Okręg 41

Okręg 1

Powiaty: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki, złotoryjski.
Miasta na prawach powiatu: Jelenia Góra, Legnica

Jarosław Hoszowski
e-mail: jhman@wp.pl
tel.: 501 576 845

Okręg 2

Powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki.
Miasto na prawach powiatu: Wałbrzych

Karol Michalik
tel.: 512 675 227
e-mail: karolrobertm@gmail.com

Okręg 3

Powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski.
Miasto na prawach powiatu: Wrocław

Adam Nowak
Miasto Wrocław tel.: 513 141 728
Pozostałe powiaty tel.: 698 422 071
E-mail: RN.WROCLAW@GMAIL.COM

Adres do wysyłki list poparcia:
Stanisław Zapotoczny
ul. Grabiszyńska 11/1, 53-501 Wrocław

Okręg 4

Powiaty: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żniński.
Miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz

Joanna Geisler-Grygrowicz
e-mail: joanna.geisler@interia.pl
tel.: 692 229 365

Okręg 5

Powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski.

Miasta na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń, Włocławek

Juliusz Hoffman
Tel.: 571 303 834
E-mail: hoffmanj@interia.pl

Okręg 6

Powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki.

Miasto na prawach powiatu: Lublin

Rafał Mekler
email: mekler​@onet.pl
tel.: 728 333 529

Okręg 7

Powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski.
Miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm, Zamość

Krzysztof Kamiński
Tel.: 501 486 296
E-mail: krzysiekkaminskibp@wp.pl

Okręg 8

Województwo lubuskie

Krystian Kamiński
e-mail: krpk@wp.pl
tel.: 508 100 315

Okręg 9

Powiaty: brzeziński, łódzki wschodni.
Miasto na prawach powiatu: Łódź

Konrad Kociński
Tel.: 600 894 288
E-mail: konrad_kocinski​@o2.pl

Okręg 10

Powiaty: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski.
Miasta na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski, Skierniewice

Andrzej Fąk

Tel.: 788 234 694
E-mail: rntomaszowmaz@gmail.com

Okręg 11

Powiaty: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski

Rafał Gierowski
e-mail: gierowski@protonmail.com
tel.: 725 856 782

Okręg 12

Powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki

Jerzy Curzydło
e-mail: jerzycurzydlo@gmail.com
tel.: 604 903 571

Okręg 13

Powiaty: krakowski, miechowski, olkuski.
Miasto na prawach powiatu: Kraków

Gabriela Masztafiak
e-mail: g.masztafiak@gmail.com
tel.: 537 018 824

Okręg 14

Powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski, tatrzański.
Miasto na prawach powiatu: Nowy Sącz

Krystian Lachner
Tel.: 518 952 089
E-mail: krystian8705​@vp.pl

Okręg 15

Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielicki.
Miasto na prawach powiatu: Tarnów

Dariusz Klich
e-mail: dariusz.klich.rn@gmail.com
tel.: 506 205 078

Okręg 16

Powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski.
Miasto na prawach powiatu: Płock

Tomasz Stelmach
e-mail: stelmach_rat@op.pl
tel.: 784 986 890

Okręg 17

Powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński.
Miasto na prawach powiatu: Radom

Miłosz Anduła

e-mail: milosz.andula@gmail.com
tel.: 535 796 755

Okręg 18

Powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski.
Miasta na prawach powiatu: Ostrołęka, Siedlce

Krzysztof Mulawa
e-mail: olszyc3@gmail.com
tel.: 605 459 831
ul. Noakowskiego 10/12, 00-666 Warszawa

Okręg 19

Miasto na prawach powiatu: Warszawa oraz obwody głosowania utworzone za granicą

Krzysztof Mulawa
e-mail: komisje2019@gmail.com
tel.: 605 459 831
ul. Noakowskiego 10/12, 00-666 Warszawa

Okręg 20

Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

Michał Nieznański
e-mail: michal.nieznanski@gmail.com
tel.: 519 115 095
ul. Noakowskiego 10/12, 00-666 Warszawa

Okręg 21

Województwo opolskie

Daniel Szkarupski
e-mail: daniel.szkarupski@gmail.com
tel.: 788 928 791

Okręg 22

Powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki.
Miasta na prawach powiatu: Krosno, Przemyśl

Janusz Serwiński
Tel.: 694 819 107
E-mail: janusz340@op.pl

Okręg 23

Powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski.
Miasta na prawach powiatu: Rzeszów, Tarnobrzeg

Tomasz Buczek
e-mail: buczek.tomasz@gmail.com
tel.: 601 632 448

Okręg 24

Województwo podlaskie

Paweł Prokopowicz
Tel.: 509 946 250
E-mail: biuro@luminar.pl
Końcowa 5, 15-697 Białystok

Okręg 25

Powiaty: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski.
Miasta na prawach powiatu: Gdańsk, Sopot

Marcin Malicki
e-mail: malickimarcin1@wp.pl
tel.: 504 344 050

Okręg 26

Powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski.
Miasta na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk

Jarosław Gryń
Tel.: 785 040 232
E-mail: jaroslaw.gryn​@gmail.com
Poste Restante FUP Lębork 2, ul. Olimpijczyków 18, 84-300 Lębork

Okręg 27

Powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński, żywiecki.
Miasto na prawach powiatu: Bielsko-Biała

Robert Grajny
e-mail: robert.grajny@gmail.com
tel.: 664 003 389

Okręg 28

Powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski Miasto na prawach powiatu: Częstochowa

Krzysztof Pałka
e-mail: p.krzysztof@o2.pl
tel.: 509 938 576

Okręg 29

Powiaty: gliwicki, tarnogórski Miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice, Zabrze

Cezary Milczyński
e-mail: cmilczyski07@gmail.com
tel.: 669 566 197

Okręg 30

Powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski.
Miasta na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory

Tadeusz Maron
Tel.: 506 206 841
E-mail: tmaron86@gmail.com

Okręg 31

Powiaty: bieruńsko-lędziński.
Miasta na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy

Sandra Wojno
e-mail: sanwojno@gmail.com
tel.: 509 423 396

Okręg 32

Powiaty: będziński, zawierciański.
Miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec

Jerzy Janoska
e-mail: jerzy.janoska@gmail.com
tel.: 501 252 261

Okręg 33

Województwo świętokrzyskie

Łukasz Wilczyński
e-mail: fizjo.wil@gmail.com
tel.: 503 129 513

Okręg 34

Powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski, ostródzki.
Miasto na prawach powiatu: Elbląg

Piotr Lisiecki
e-mail: lisiecki@proagricola.com.pl
tel.: 696 061 939

Okręg 35

Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski.
Miasto na prawach powiatu: Olsztyn

Piotr Lisiecki
e-mail: lisiecki@proagricola.com.pl
tel.: 696 061 939

Okręg 36

Powiaty: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, rawicki.
Miasta na prawach powiatu: Kalisz, Leszno

Ireneusz Czech
Tel.: 694 452 474
E-mail: ireneusz.czech62@gmail.com

Okręg 37

Powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki, wrzesiński.
Miasto na prawach powiatu: Konin

Maciej Jóżwiak
e-mail: joziu83@wp.pl
tel.: 509 476 600

Okręg 38

Powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski.

Wiesław Olędzki
e-mail: wiesio491@wp.pl
tel.: 781 132 901

Okręg 39

Powiat: poznański.
Miasto na prawach powiatu: Poznań

Joanna Oszmian
e-mail: Oszmian.joanna​@onet.pl
tel.: 603 923 223

Okręg 40

Powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński, wałecki.
Miasto na prawach powiatu: Koszalin.

Ewa Rzeuska
e-mail: e.rzeuska@post.pl
tel.: 605 353 115

Okręg 41

Powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki.
Miasta na prawach powiatu: Szczecin, Świnoujście.

Beata Kozłowska
e-mail: irbekopoczta@op.pl
tel.: 570 640 110

ZAANGAŻUJ SIĘ W ZBIÓRKĘ PODPISÓW I W KAMPANIĘ

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

SPRAWDŹ W JAKI SPOSÓB MOŻESZ TO ZROBIĆ

Pomóż w zbiórce podpisów

wypełnioną listę poparcia przekaż do koordynatora

Powiedz o Konfederacji

rodzinie, znajomym i zachęć ich do głosowania

Zgłoś się do komisji

wyborczej w swoim okręgu

POSTULATY PROGRAMOWE RUCHU NARODOWEGO

Radykalna zmiana dotychczasowej polityki! Budowa autentycznie suwerennego państwa z silną armią i własną walutą.

REFORMA
ZUS

  • Emerytura obywatelska

POLITYKA
ENERGETYCZNA

  • Wypowiedzenie pakietu energetyczno-klimatycznego powodującego wzrost cen prądu

OCHRONA POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW

  • Stabilne prawo gospodarcze
  • Koniec uprzywilejowanej pozycji globalnych koncernów
  • Uproszczenie podatków

STOP MASOWEJ, NIEKONTROLOWANEJ IMIGRACJI

  • Koniec z napływem taniej siły roboczej i zaniżaniem wynagrodzeń polskich pracowników

BEZPIECZEŃSTWO
ŻYWNOŚCIOWE

  • Polska jakość żywności i promocja na świecie
  • Skrócenie łańcucha dostaw od rolnika do konsumenta
  • Ochrona polskich rolników przed importem tańszych i gorszej jakości artykułów rolno-spożywczych

REFORMA EDUKACJI

  • Bon oświatowy

OCHRONA RODZINY

  • Ochrona życia
  • Zablokowanie lewicowych eksperymentów na społeczeństwie
  • Promocja tradycyjnych wartości