DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 11

Powiaty: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski

Urodziła się 2 kwietnia 1992 roku w Sieradzu.
Jest magistrem filologii polskiej w specjalności dziennikarskiej, absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Podczas studiów zajmowała się rozwojem artystycznym, biorąc udział w licznych projektach literackich.
Jest matką dwójki dzieci. Na co dzień tworzy oprawę instrumentalną do uroczystości kościelnych jako miłośnik gry na skrzypcach i prowadzi strony internetowe, w tym oficjalny, sieradzki fanpage Ruchu Narodowego.
W 2017 roku miała przyjemność doskonalić się jako początkujący reporter/felietonista w TVO Sieradz i na portalu siewie.tv. Bierze czynny udział w propagowaniu wartościowej kultury i historii, głównie na portalach społecznościowych i na własnej stronie internetowej. Dodatkowym hobby jest krytyka literacka, tolkienistyka i rynek gier.

Interesuje się historią podziemia antykomunistycznego, literaturą romantyczną oraz zagadnieniami społeczno – politycznymi, szczególnie w obszarach związanych z rodziną. Popiera ruchy pro-life, wspiera wszelkie przejawy obrony dzieci nienarodzonych oraz dzieci narodzonych, nieuleczalnie chorych. Zasady i poglądy na zjawiska współczesnego świata buduje na tradycyjnym, katolickim gruncie.