DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 14

Powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski, tatrzański. Miasto na prawach powiatu: Nowy Sącz

Rafał Głąb urodzony w Krakowie 01.07.1989 roku. Zamieszkały w Lipnicy Wielkiej. Sądecki działacz i patriota. Skończył teologię na UKSW oraz Zarządzanie Sprzedażą na SGH w Warszawie. Lokalny przedsiębiorca.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Oddany służbie Maryi. Wierny Tradycji Katolickiej i Narodowi Polskiemu.

Nazywam się Krystian Lachner. Mam lat 32 i posiadam średnie wykształcenie. Jestem tradycyjnym katolikiem. Mieszkam w Nowym Sączu. Obecnie pracuję w branży stolarki okiennej i drzwiowej, choć wcześniej zajmowałem się m.in. przedstawicielstwem handlowym.
Interesuję się sprawami społecznymi, dodatkowo moją pasją jest historia i polityka.
Jestem członkiem i współzałożycielem Stowarzyszenia GRH “Żandarmeria”, wieloletnim działaczem społeczno-narodowy, organizatorem i współorganizatorem akcji charytatywnych, imprez, marszy oraz manifestacji patriotycznych, historycznych i kulturowych na terenie Sądecczyzny.

Prywatnie ojciec i mąż. Jestem przeciwnikiem aborcji, bo wolność zaczyna się od życia. Z szacunkiem patrzę na każdy kawałek naszej ziemi, bo wiem ile znaczyła dla naszych przodków. Pragnę utrzymania naszej kultury i dziedzictwa, które na Nas jako Polakach i katolikach spoczęło.
Zacznijmy dbać i rozwijać co Nasze.