DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 17

Powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński. Miasto na prawach powiatu: Radom

Mam 28 lat, urodziłem i wychowałem się w Lipsku. Ukończyłem prawo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, obecnie pracuje w zawodzie. Od ponad 5 lat jestem aktywnym działaczem społecznym, współorganizatorem wielu uroczystości patriotycznych. Od czerwca 2018 roku wchodzę w skład Zarządu Głównego Ruchu Narodowego, partii której prezesem jest poseł Robert Winnicki. Z ramienia Zarządu Głównego RN nadzoruje proces rekrutacji do naszej partii. Interesuje się sportem, historią oraz polityką.

Postanowiłem kandydować w wyborach do Sejmu RP, aby służyć naszemu Narodowi i Ojczyźnie. Czas powiedzieć stanowcze “DOŚĆ” wasalczej polityce prowadzonej na kolanach przez obecne “elity” polityczne. Od 30 lat III RP prowadzi poddańczą politykę, realizując interesy Moskwy, Brukseli, Berlina, Waszyngtonu czy Tel Awiwu. Dlatego jako Konfederacja połączyliśmy siły propolskie, aby bronić interesu Polski! Pragniemy tylko Polsce służyć i dla Niej pracować. Będziemy walczyć o suwerenność polityczną, gospodarczą i kulturową naszej Ojczyzny!

Nigdy nie zgodzimy się na wprowadzenie euro w Polsce, na wspólną armię europejską i na dalsze rozszerzanie brukselskiego centralizmu. W obronie polskiej energetyki i kopalń wypowiemy pakiet klimatyczny. Ochronimy polskie rolnictwo. Wspomożemy rodzimych przedsiębiorców. Nie pozwolimy na to, żeby unijni urzędnicy mówili nam, jak mamy się rządzić we własnym kraju. Mamy odwagę powiedzieć to głośno i wyraźnie: nie wypłacimy żadnych odszkodowań za niemieckie zbrodnie! Nie będziemy na każdym kroku przepraszać za to, że żyjemy! Nie przyjmiemy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu! Będziemy stać na straży wartości chrześcijańskich i tradycyjnego modelu rodziny. Ochronimy nasze dzieci przed indoktrynacją środowisk LGBT. Polska musi stać się suwerennym państwem, które będzie służyło narodowi polskiemu, a nie interesom obcych ambasad.

“Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.” – R.Dmowski

Marzena Paduch posłanka na Sejm RP V kadencji,była radna powiatu zwoleńskiego, przewodnicząca NSZZ Solidarność 80 w PGE Dystrybucja Oddział Skarżysko-Kamienna z siedzibą w Zwoleniu, solistka muzycznego zespołu SAX ze Zwolenia.

Pełnomocnik Ruchu Narodowego na powiat zwoleński. Obrończyni polskiej energetyki, biorąca udział w negocjacjach dotyczących najważniejszych spraw dotyczących tego resortu. Walczyła o Elektrownię w Kozienicach, PKS w Kozienicach, Łucznik Radom, służbę zdrowia, oświatę, rolników i przedsiębiorców. Dzięki niej Orkiestra Lotnicza w Radomiu nie została przeniesiona do Krakowa. Jej zasługą jest również to, że Posterunek Energetyczny w Zwoleniu dawny Rejon Energetyczny zostanie od 01.01.2020 r przeniesiony z Ostrowca Świętokrzyskiego do Kozienic. Jest obrońcą ludzi pokrzywdzonych. Całe życie poświęciła dla drugiego człowieka.

 
 

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

Nazywam się Bartłomiej Kuchcik. Mam 35 lat i pochodzę z malowniczej miejscowości Kozłów położonej na obrzeżach Radomia w gminie Jastrzębia. Studiowałem informatykę stosowaną na Politechnice Radomskiej. Od stycznia 2019 roku pełnię funkcję sołtysa, dzięki której mogę aktywnie działać na rzecz integracji mieszkańców i rozwoju naszego sołectwa. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Interesuję się historią i sportem. W najbliższych wyborach kandyduję z 10 miejsca KW Konfederacja Wolność i Niepodległość. W parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej chcę zadbać o wsparcie dla polskiego rolnictwa, rozwój Polski lokalnej i samorządów.

Ponadto postuluję:

– radykalny sprzeciw wobec narastającym roszczeniom środowisk żydowskich
– większe wsparcie emerytalne dla rolników
– niskie i przejrzyste podatki dla małych i średnich przedsiębiorstw
-prawną ochronę rodziny i wartości chrześcijańskich

13 października proszę o Państwa głos!