DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 18

Powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski. Miasta na prawach powiatu: Ostrołęka, Siedlce

Dariusz Piotr Pastor 54 lata. Ukończył wyższe studia magisterskie na kierunku pedagogika. Od 1993 roku prowadzi prywatną działalność gospodarczą.

Członek – założyciel Stowarzyszenia Miłośników Egiptu „Herhor”. Założyciel i wieloletni członek Zarządu Stowarzyszenia „Klub Miłośników Suzuki”.  Redaktor portalu internetowego „autowpracy.pl”. Od 2018 roku wiceprezes Okręgu Mazowieckiego Ruchu Narodowego.

Mam 34 lata i od zawsze związany jestem z okręgiem Siedlecko-Ostrołęckim

Ukończyłem I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach oraz między innymi Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W przeszłości zaangażowany byłem w działalność organizacji społecznych oraz reprezentowałem barwy kilku zespołów piłkarskich z obszaru siedleckiego. Obecnie jestem Prezesem prężnie działającego Koła Warszawskiego Ruchu Narodowego

W związku z tym, że na co dzień kieruję się wartościami konserwatywno-chrześcijańskim oraz uważam, że w życiu społecznym istotną rolę odgrywa wolność gospodarcza, to w Parlamencie chciałbym skupić się na realizacji poniższych postulatów programowych: zmniejszenie obciążeń fiskalnych mikro i małych przedsiębiorstw, pełna ochrona życia, skrócenie łańcucha dostaw w rolnictwie (minimum pośredników, silna i niezależna polityka wewnętrzna i zewnętrzna, uproszczenie języka prawnego, sprzeciw wobec masowej i niekontrolowanej imigracji oraz sprzeciw wobec ideologii LGBT i lewicowej propagandzie.

Jestem przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą w szeroko rozumianej gałęzi transportowej (międzynarodowy transport towarów, doradztwo ubezpieczeniowe, karty paliwowe). Od początku kariery zawodowej pracuję w międzynarodowym środowisku. Na co dzień
współpracuję z firmami z Federacji Rosyjskiej, Białorusi i Austrii.

Przez ostatnie 10 lat swojej działalności zawodowej zajmowałem się zarówno sprzedażą towarów i usług oferowanych przez moją firmę, jak i zarządzaniem pracownikami, zarządzaniem i usprawnianiem procesów biznesowych.

Moje życie to ciężka i efektywna praca, nastawiona na dobre wyniki. Rozwiązywanie skomplikowanych zagadnień daje mi olbrzymią satysfakcję i energię do działania. Lubię zarządzać firmą. Doskonale odnajduję się w kontaktach z ludźmi. Spotkania w międzynarodowym środowisku to dla mnie „chleb powszedni”.

Prywatnie jestem ojcem dwójki małych dzieci. Dzieciom poświęcam każdą wolną chwilę angażując się w ich rozwój fizyczny, emocjonalny i umysłowy. Od 10 lat interesuję się głównie bieżącymi wydarzeniami z zakresu polityki.

Z wykształcenia programista. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Kandydował na radnego sejmiku wojewódzkiego w wyborach samorządowych 2018 z ramienia Ruchu Narodowego.

Członek Ruchu Narodowego, sekretarz zarządu warszawskiego koła Ruchu Narodowego.

Ada Kasjaniuk, 26 letnia mieszkanka Wyszkowa. Fizjoterapeutka, która chce zmian w profilaktyce prozdrowotnej polskiego społeczeństwa. Ceni wartości patriotyczne i rodzinne oraz tradycje, która powinna współgrać z postępem. Dodatkowo interesuję się historią, wiedzą o społeczeństwie, etyką oraz wpływem człowieka na środowisko.

Urodzona 1974r w Pułtusku. Od urodzenia związana z ziemią mazowiecką, poprzez dzieciństwo, lata szkolne oraz więzy rodzinne i pracę zawodową.
Wykształcenie wyższe: licencjat z ekonomi, specjalizacja: rachunkowość i finanse.
Aktualnie pracuje na stanowisku księgowej. Prywatnie mama czwórki dzieci.