DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 18

Powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski. Miasta na prawach powiatu: Ostrołęka, Siedlce

Dariusz Piotr Pastor 54 lata. Ukończył wyższe studia magisterskie na kierunku pedagogika. Od 1993 roku prowadzi prywatną działalność gospodarczą.

Członek – założyciel Stowarzyszenia Miłośników Egiptu „Herhor”. Założyciel i wieloletni członek Zarządu Stowarzyszenia „Klub Miłośników Suzuki”.  Redaktor portalu internetowego „autowpracy.pl”. Od 2018 roku wiceprezes Okręgu Mazowieckiego Ruchu Narodowego.

Mam 34 lata i od zawsze związany jestem z okręgiem Siedlecko-Ostrołęckim

Ukończyłem I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach oraz między innymi Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W przeszłości zaangażowany byłem w działalność organizacji społecznych oraz reprezentowałem barwy kilku zespołów piłkarskich z obszaru siedleckiego. Obecnie jestem Prezesem prężnie działającego Koła Warszawskiego Ruchu Narodowego

W związku z tym, że na co dzień kieruję się wartościami konserwatywno-chrześcijańskim oraz uważam, że w życiu społecznym istotną rolę odgrywa wolność gospodarcza, to w Parlamencie chciałbym skupić się na realizacji poniższych postulatów programowych: zmniejszenie obciążeń fiskalnych mikro i małych przedsiębiorstw, pełna ochrona życia, skrócenie łańcucha dostaw w rolnictwie (minimum pośredników, silna i niezależna polityka wewnętrzna i zewnętrzna, uproszczenie języka prawnego, sprzeciw wobec masowej i niekontrolowanej imigracji oraz sprzeciw wobec ideologii LGBT i lewicowej propagandzie.

Ada Kasjaniuk, 26 letnia mieszkanka Wyszkowa. Fizjoterapeutka, która chce zmian w profilaktyce prozdrowotnej polskiego społeczeństwa. Ceni wartości patriotyczne i rodzinne oraz tradycje, która powinna współgrać z postępem. Dodatkowo interesuję się historią, wiedzą o społeczeństwie, etyką oraz wpływem człowieka na środowisko.

Urodzona 1974r w Pułtusku. Od urodzenia związana z ziemią mazowiecką, poprzez dzieciństwo, lata szkolne oraz więzy rodzinne i pracę zawodową.
Wykształcenie wyższe: licencjat z ekonomi, specjalizacja: rachunkowość i finanse.
Aktualnie pracuje na stanowisku księgowej. Prywatnie mama czwórki dzieci.