DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 21

Województwo opolskie

Daniel Szkarupski urodzony 2 lipca 1990 roku, zamieszkały w Opolu, z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, magister Instytutu Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego.

Wieloletni działacz Młodzieży Wszechpolskiej w Opolu, członek Rady Politycznej Ruchu Narodowego oraz pełnomocnik województwa opolskiego.
Zaangażowany działacz ruchów Pro – Life, aktywny w opolskiej przestrzeni publicznej w zakresie działalności społecznej, edukacyjno – wychowawczej i charytatywnej.

Bartosz Puk urodzony 30 września 1990 roku, zamieszkały w Kluczborku, z wykształcenia inżynier elektrotechnik. Ukończył studia I stopnia na kierunku Elektrotechnika na Politechnice Opolskiej. Zawodowo przez 8 lat pracował na stanowisku monter elektryk, zbierając odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi z czasem awansując na stanowisko managera firmy.

Obecnie pełnomocnik kluczborskiej struktury Ruchu Narodowego oraz członek zarządu wojewódzkiego tej partii.
Prywatnie w związku małżeńskim. Działacz Ruchu Narodowego, zwolennik ruchów Pro-Life, katolik.

Zainteresowania to przede wszystkim nowoczesne technologie, inteligentne systemy sterowania, odnawialne źródła energii.

Jarosław Górny urodzony 16 kwietnia 1987 roku, Opolanin, ukończył studia na kierunku Historia oraz Pedagogika, Specjalność Pracownik Służb Społecznych na Uniwersytecie Opolskim, członek zarządu koła Opole Ruchu Narodowego.

Od wielu lat angażuje się na rzecz ruchów Pro – Life oraz środowisk katolickich, od kilku lat aktywnie w działa w opolskiej przestrzeni społecznej i politycznej szczególnie na polu obrony życia dzieci nienarodzonych.

Zbigniew Zaręba urodzony w 1956 r. Absolwent Technikum Leśnego w Miliczu oraz Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po uzyskaniu dyplomu od 1980 r pracował w Kombinacie PGR w Nieradowicach.
Zamieszkały w Otmuchowie. Od 1992 r prowadzi działalność gospodarczą w branży ogrodniczo-pszczelarskiej.

Od 2018 działacz Ruchu Narodowego. Ma troje dzieci i jednego wnuka.