DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 3

Powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski. Miasto na prawach powiatu: Wrocław

Kandyduję do Sejmu RP, otwierając wrocławską listę Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Od wczesnej młodości pracowałem społecznie, mediowałem i koordynowałem – dla dobra wspólnego. W grupie wolontariuszy, w samorządzie szkolnym, w katolickich stowarzyszeniach. Wreszcie przyszedł czas na działalność polityczną regionalną, a potem krajową.

Moja służba zawsze cechowała się odpowiedzialnością i troską o dobre relacje.

Zachęcam do podjęcia decyzji o poparciu mojej kandydatury na posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. W parlamencie w sposób naturalny i skuteczny będę kontynuował pracę na rzecz Ojczyzny i Rodaków.

Dziękuję!

Nazywam się Łukasz Poźniak i jestem działaczem wrocławskich struktur partii Wolność/Korwin od lutego 2018r. Wykształcenie średnie, aktualnie pracuję w firmie bukmacherskiej. Do tej pory miałem okazję być bardzo mocno zaangażowany w zbieranie podpisów dla Konfederacji, w organizowaniu zbiórki podpisów dla innych osób w wyborach do parlamentu europejskiego.

Miałem także okazję trochę pomóc w kampanii we Wrocławiu przy wyborach wspomnianych wyżej. Przy wyborach do parlamentu polskiego znów jestem jednym z koordynatorów, a także samemu zbieram podpisy w celu rejestracji komitetu we Wrocławiu.

Chciałbym wystartować do wyborów parlamentarnych na posła, ponieważ czuję chęć i potrzebę zmian w naszym kraju. Szczególnie zależy mi poprzez kampanię informować ludzi o problemach związanych z Act 447 Just, bardzo wysokimi podatkami, które powodują zubożenie społeczeństwa, a także nierówną rywalizacją.

Urodził się 19 XII AD 1987 we Wrocławiu. Tutaj skończył szkołę podstawową, gimnazjum i liceum o profilu germanistycznym. Ukończył studia w 2012 uzyskując tytuł licencjata Filozofii. W trakcie studiów spędził pół roku w Niemczech (Kolonia) w ramach programu Erasmus.

Życie zawodowe rozpoczął w 2013 roku, jako pracownik korporacji. Specjalizuje się w analizie danych oraz systemach przechowujących dane.

W marcu 2015 rozpoczęcie działalności polityczno społecznej poprzez wstąpienie do Ruchu Narodowego w marcu. Pozytywne przejście stażu członkowskiego oraz podpisanie deklaracji członkostwa. W październiku 2015 kandydowanie do parlamentu RP z listy Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” w okręgu nr 3 (Wrocław).

Po zakończeniu działalności Komitetu Wyborczego wstąpienie w szeregi Klucza Pobudki Wrocław oraz odebranie nominacji na koordynatora obszaru strzelnicy na terenie Wrocławia.

Jego cel to odzyskanie przez Naród Polski kontroli nad własnym terytorium, własnym duchem i kulturą, szczególnie strzelecką. Następnie rozpoczęcie budowy Wielkiej Polski Katolickiej dla przyszłych pokoleń.

Mieszkam wraz z mężem i 8-letnim synem w Ludowie Polskim koło Strzelina. Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w sektorze usług bankowych i księgowości. Kandyduję, aby wesprzeć Konfederację w walce o to, by zapanowała normalność. Jako matka opowiadam się za tradycyjnym modelem rodziny. Uważam, że szkoły nie mogą być miejscem szerzenia zgubnych ideologii. Rola rodzica obecnie zepchnięta zostaje na boczny tor, a ster kształtowania młodymi ludźmi przejmuje aparat państwowy kierując się mądrością etapu – to niedopuszczalne! Rodzic wie lepiej kiedy może posłać swoje dziecko do szkoły, czy je zaszczepić i jakie wartości mu przekazać.

Lat 43, zamieszkały we Wrocławiu. Żonaty, ojciec dwójki dzieci – Jacka i Marty. Praktykujący katolik – obrońca życia dzieci nienarodzonych, wyznawca konserwatywnych wartości, zaangażowany w ich propagowanie na gruncie społecznym. Przeciwnik edukacji seksualne dzieci zgodnej ze standardami WHO oraz indoktrynacji społeczeństwa ideologią LGBT.

Gorący patriota – prezes Koła Wrocław Ruchu Narodowego zaangażowany w jego rozwój. Działacz Ruchu Kontroli Wyborów – wielokrotny członek, przewodniczący oraz mąż zaufania Obwodowych Komisji Wyborczych, stojący na straży prawidłowych wyników.

Doświadczenie zawodowe zdobywał również na stanowiskach kierowniczych. Podejmował pracę zarówno w małej firmie, globalnej korporacji, jak i prowadząc działalność gospodarczą. Doskonale zaznajomiony z przeszkodami stawianymi polskim przedsiębiorcom. Obecnie pracuje na stanowisku inż. projektant układów elektronicznych.
Jego marzeniem jest suwerenna Polska, rządzona w duchu katolickiej nauki społecznej.

Jestem bezpartyjna. Pomimo tego sympatyzuję z Konfederacją, dlatego właśnie chciałam wystartować w nadchodzących wyborach do Sejmu.
Moja sympatia jest związana z faktem, iż jestem przeciwniczką aborcji, sama posiadam piękną córeczkę i nie wyobrażam sobie, by móc zabijać nienarodzone dzieci.

Urodzony w 1973 w Bogatyni, od dziecka mieszkam we Wrocławiu. Mąż i Ojciec.

Prezes Dolnośląskiego Zarządu Ruchu Narodowego. Członek Rady Politycznej Ruchu Narodowego. Społeczny asystent Posła na Sejm Roberta Winnickiego. Kandydat Konfederacji z ramienia Ruchu Narodowego w ostatnich wyborach do Europarlamentu. Kandydat Ruchu Narodowego do Sejmiku Wojewódzkiego w ostatnich wyborach samorządowych.

Od wczesnej młodości skłonny do poświęceń na rzecz Ojczyzny. Weteran misji na Bałkanach w czasie wojny w byłej Jugosławii. Odsłużyłem ochotniczo dwie zmiany. Jedenastoletni pobyt na emigracji w Zjednoczonym Królestwie.