DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 32

Powiaty: będziński, zawierciański. Miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec

Mąż, ojciec, przedsiębiorca. Radny MiG Ogrodzieniec. Rada polityczna w Ruch Narodowy

Urodzony 16 października 1988 roku w Jaworznie. Mgr inż. gospodarki wodnej. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej.

Obecnie pracuje w wyuczonym zawodzie na jednej z pobliskich elektrowni. W wolnym czasie muzykuje jako perkusista w lokalnych zespołach, projektach, big-bandach, orkiestrach dętych. Był pomysłodawcą i współorganizatorem wielu koncertów.

Od Chrztu Św. związany z parafią pw. Św. Wojciecha i Katarzyny w Jaworznie. Współorganizował pierwszy i jedyny do tej pory Marsz Dla Życia i Rodziny w Jaworznie. Jest liderem inicjatywy stabilnagrupa.pl w rejonie Jaworzna. Pełni funkcję okręgowego koordynatora projektu pilnujwyborow.pl.

Na listy KW Wolność i Niepodległość został rekomendowany przez Konfederację Korony Polskiej. Korona zmierza poprzez udział w życiu publicznym do realizacji celów, którymi są: dobro Narodu, suwerenność i pomyślność Państwa Polskiego, bezpieczeństwo Wiary, rodziny i własności oraz kształtowanie życia społecznego w oparciu o zasady cywilizacji łacińskiej.

Za najważniejsze tezy programowe Konfederacji uważa: suwerenne państwo z polską walutą, ochronę życia ludzkiego od poczęcia, proste i niskie podatki, a także sprzeciw wobec bezpodstawnych żydowskich roszczeń majątkowych.

Jestem studentką pielęgniarstwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Poprzez pracę z ludźmi, wieloletni wolontariat oraz działalność w akcjach o charakterze narodowym i historycznym, zdaję sobie sprawę z jakimi problemami boryka się polskie społeczeństwo.

Doskonale znam perypetie młodych pochodzących z małych miejscowości, w których możliwości rozwoju są ograniczone. Pomimo przeszkód, dzięki ciężkiej pracy, nauce, a przede wszystkim wierze w wyznawane wartości można zajść daleko i uświadomić sobie, a także innym, że głos każdej jednostki jest naprawdę ważny.
Jako osoba stojąca u progu rozpoczęcia kariery zawodowej pragnę pokazać swoim rówieśnikom, że o naszej przyszłości i stabilizacji finansowej decyduje się właśnie dziś, a my powinniśmy być tam, gdzie zabiera się głos w naszej sprawie.

W latach  1985- 88 członek zarządu oddziału PTTK w Zawierciu. Założyciel i opiekun Młodzieżowego koła PTTK Diablak W Zawierciu 1985-1991. W okresie 1985 – 1990 członek wojewódzkiej komisji młodzieżowej.  Między 1988 – 1994 członek zarządu koła 98 Śródmieście w Katowicach. Współpraca z Solidarni 2010 Katowice od 2013.

Członek założyciel Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy (Targalski). Koordynator Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy na Sosnowiec podczas wyborów parlamentarnych i prezydenckich 2015.

Współpraca z KPN Niezłomni Adama Słomki od 2015. Współpraca z Gazetą Polską- Dąbrowa Górnicza. Od jesieni 2018 członek Ruchu Narodowego Dąbrowa Górnicza. Od 2012 udział w Marszu Niepodległości.