DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 32

Powiaty: będziński, zawierciański. Miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec

Mąż, ojciec, przedsiębiorca. Radny MiG Ogrodzieniec. Rada polityczna w Ruch Narodowy

Jestem studentką pielęgniarstwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Poprzez pracę z ludźmi, wieloletni wolontariat oraz działalność w akcjach o charakterze narodowym i historycznym, zdaję sobie sprawę z jakimi problemami boryka się polskie społeczeństwo.

Doskonale znam perypetie młodych pochodzących z małych miejscowości, w których możliwości rozwoju są ograniczone. Pomimo przeszkód, dzięki ciężkiej pracy, nauce, a przede wszystkim wierze w wyznawane wartości można zajść daleko i uświadomić sobie, a także innym, że głos każdej jednostki jest naprawdę ważny.
Jako osoba stojąca u progu rozpoczęcia kariery zawodowej pragnę pokazać swoim rówieśnikom, że o naszej przyszłości i stabilizacji finansowej decyduje się właśnie dziś, a my powinniśmy być tam, gdzie zabiera się głos w naszej sprawie.

W latach  1985- 88 członek zarządu oddziału PTTK w Zawierciu. Założyciel i opiekun Młodzieżowego koła PTTK Diablak W Zawierciu 1985-1991. W okresie 1985 – 1990 członek wojewódzkiej komisji młodzieżowej.  Między 1988 – 1994 członek zarządu koła 98 Śródmieście w Katowicach. Współpraca z Solidarni 2010 Katowice od 2013.

Członek założyciel Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy (Targalski). Koordynator Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy na Sosnowiec podczas wyborów parlamentarnych i prezydenckich 2015.

Współpraca z KPN Niezłomni Adama Słomki od 2015. Współpraca z Gazetą Polską- Dąbrowa Górnicza. Od jesieni 2018 członek Ruchu Narodowego Dąbrowa Górnicza. Od 2012 udział w Marszu Niepodległości.