DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 37

Powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki, wrzesiński. Miasto na prawach powiatu: Konin

Członek zarządu i sekretarz Ruchu Narodowego. Urodzona w 1990 roku w Kole. Absolwentka prawa i historii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku handel zagraniczny w Szkole Głównej Handlowej. Stypendystka zagranicznych wyjazdów naukowych na Universita degli Studi di Perugia we Włoszech oraz Bunker Hill Community College w Bostonie w Stanach Zjednoczonych.

Działaczka organizacji katolickich i narodowych, współpracuje z Narodową Organizacją Kobiet. Kandydatka w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa w 2018 roku w okręgu konińskim i w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.

Autorka programu Ruchu Narodowego w zakresie rolnictwa i Unii Europejskiej. Obszary zainteresowania politycznego: dyplomacja ekonomiczna, rolnictwo i Unia Europejska głównie w aspekcie integracji gospodarczej.

Maciej Jóźwiak lat 35. Z wykształcenia mgr Obsługi Ruchu Turystycznego. Przedsiębiorca. Zamieszkały w Środzie Wlkp. Żonaty, jedno dziecko.

Członek Rady Politycznej Ruchu Narodowego. V-ce prezes Ruchu Narodowego na Wielkopolskę. Prezes Średzkiego Koła Ruchu Narodowego. Członek zarządu fundacji im. gen. Tadeusza Kutrzeby.

Przeciwnik masowej imigracji. Zwolennik pomocy dla małych i średnich polskich przedsiębiorców. Ceni wartości katolickie i narodowe.

Miejsce zamieszkania: Środa Wielkopolska
Stan cywilny: mężatka
Wiek: 24lata
Zawód wyuczony: Logistyk
Wykształcenie: średnie
Zainteresowania: motoryzacja, historia Polski, medycyna.
Pasjonatka książek.