DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 38

Powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski.

Małgorzata Jędrych ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu. Jest przedsiębiorcą, skutecznie zarządza własną firmą zbudowaną przez siebie od podstaw.

Udziela się społecznie także przy współtworzeniu ruchów obywatelskich gdzie została doceniona za posiadane kompetencje. W 2015 roku kandydowała do Sejmu RP z listy KWW Kukiz’15. W dniu 19 grudnia 2015 r. przyjęła obowiązki asystenta społecznego posła a dnia 30 września 2016 r. na pierwszym Walnym Zgromadzeniu Oddziału 38 Stowarzyszenia na rzecz Nowej Konstytucji Kukiz’15 została wybrana członkiem Zarządu i objęła funkcję Sekretarza Zarządu.

Z tych funkcji zrezygnowała na rzecz przyjęcia nowych obowiązków powierzonych przez Radę Mediów Narodowych w Radzie Programowej “Radia Merkury”(obecnie “Radia Poznań”), w której od dnia 17 marca 2017 r. jest Wiceprzewodniczącą Rady Programowej. W dniu 25 kwietnia 2017 r. została również Wiceprezesem Stowarzyszenia Endecja okręgu pilskiego.

Urodziłam się 5 listopada 1996r. w Szamocinie w Województwie Wielkopolskim. Mam 23 lata. Pochodzę z małej miejscowość Młynary, która znajduje się w powiecie Chodzieskim. Jestem technikiem obsługi turystycznej. W wyborach startuję z ramienia propolskiej partii – Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Miejsce zamieszkania: Oborniki
Wiek: 21 lat
Stan cywilny: kawaler
Zawód wyuczony: Monter-Elektronik
Wykształcenie: zawodowe
Aktywność polityczna: kandydat do Sejmiku Wlkp. w 2019 roku z ramienia Ruchu Narodowego, Prezes koła Ruchu Narodowego w Obornikach Wielkopolskich.
Funkcje: Prezes koła RN w Obornikach Wielkopolskich
Aktywność społeczna: działalność w ruchu prolife, organizacja pikiety anty-aborcyjnej w Poznaniu dnia 24.11.2018.
Zainteresowania: historia, bieżące wydarzenia polityczno-społeczne.