DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 40

Powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński, wałecki.
Miasto na prawach powiatu: Koszalin.

Zatrudnienie: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach O/Koszalin na stanowisku Główny specjalista ds. OZE, członek Zespołu Barzkowicki Ośrodek Edukacji Ekologicznej.
Wykształcenie: mgr inż.budownictwa lądowego, absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej i Sanitarnej Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie, studia podyplomowe „Integracja europejska w agrobiznesie”, Studium Pedagogiczne.
Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń (ok. 80) dotyczących głównie tematyki ekologicznej (odnawialne źródła energii, roślinne dachy, naturalne budownictwo) i rolnictwa oraz szkolenie „Podstawy dziennikarstwa i public relations, współpraca z lokalnymi mediami, rzecznictwo prasowe”oraz prowadziła szkolenia dla rolników.
Działalność społeczna:
• Sekretarz Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana Oddział w Koszalinie, były sekretarz Okręgowej Komisji Rewizyjnej KSCCh,
• Organizowanie paneli tematycznych oraz rola moderatora i wykładowcy na Forum Gospodarczym WELCONOMY Forum in Toruń – współpraca ze Stowarzyszeniem Współpraca i Integracja,
• Członek Szwedzko-Polskiej Platformy Zrównoważonej Energetyki,
• Współpraca z Henrykowskim Stowarzyszeniem z Siemczyna,
• Członek Rady Społecznej w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Koszalinie (2006-2008).
• Zastępca przewodniczącego (2014) i członek (2019) w komisjach wyborczych.
• Kandydowanie do Rady Osiedla Kotarbinskiego (2008).
• Kandydowanie do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego (bezpartyjna) z listy Ruchu Narodowego, pozycja nr 1 na liście (2018).

Publikacje: Autorka 6 publikacji naukowych o tematyce OZE, 5 publikacji z sfinansowanych przez WFOŚiGW w Szczecinie, ponad 100 artykułów do Zachodniopomorskiego Magazynu Rolniczego, Przeglądu Rolniczego, miesięcznika Civitas Christiana, dwutygodnika Echa znad Drawy i ponad 20 broszur popularnonaukowych.
Wykłady o tematyce OZE na uczelniach: Politechnika Koszalińska, Instytut Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku, Wyższa Szkoła Biznesu, Gorzów Wlkp. oraz o tematyce społecznej w ramach działalności Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.
Zainteresowania: fotografika (wyróżnienie w konkursach fotograficznych organizowanych przez Ambasadę Szwecji w Polsce oraz Nationale Geographic), zielarstwo, grzybiarstwo, ekologia, polityka, dobra książka.
Rodzina: mężatka, 2 dorosłych synów.
Przynależność partyjna: bezpartyjna.

Nazywam się Edyta Belka. Mam 23 lata. Mieszkam w małej miejscowści, nieopodal Koszalina. Na co dzień zajmuję się marketingiem sieciowym i pracuję w kawiarnii.
Uwielbiam kontakt z ludźmi. Interesuję się historią, psychologią i rozwojem osobistym. Czas dzielę pomiędzy przyjaciół, rodzinę, pracę i cały szereg pasji, jak na przykład książki czy szachy. W pracy interesuje mnie wspieranie ludzi w twórczym rozwoju, odnajdywaniu radości i sensu życia. Lubię odkrywać ciągle coś nowego, podejmować ryzko, carpe diem!
Nie lubię stać w miejscu. Lubię pomagać innym i ciągle się rozwijać.

Urodzony 05.06.1984 r. w Drawsku Pomorskim,  Zamieszkały w Złocieńcu, na Pojezierzu Drawskim. Pracownik budowlany, ojciec 2 synów. Organizator wielu imprez patriotycznych, kandydat do rady miasta w ostatnich wyborach. Pasjonat fotografii i dziennikarstwa. Członek zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego i pełnomocnik RN na Złocieniec.

Urodzony  20.08.1983 w Świnoujściu,  Zamieszkały w Suchaniu. Pracuje jako programista, ojciec 2 dzieci. Pasjonat historii, modelarstwa, fantastyki. Członek zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego, koło Stargard.