DruzynaKonfederacji_d

Okręg nr 41

Powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki.
Miasta na prawach powiatu: Szczecin, Świnoujście.

Urodzona 15. 12. 1972, Szczecin, 47 lat. Wykształcenie – wyższe (prawnicze – Wydział Prawa UAM w Poznaniu – magister prawa, studia podyplomowe z prawa podatkowego z wynikiem bardzo dobrym),zawód – radca prawny – zawód wykonywany w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego od października 2001r.
Miejsce pracy : Kancelaria Prawnicza Ewa Rzeuska, ul. Polskich Marynarzy 6/10, 71-050 Szczecin,
Mejsce zamieszkania :  Szczecin
Hobby : geopolityka,książki
Działaczka zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego, Koła Szczecin

Urodzona 14.05.1964 w Szczecinku, 55 lat. Mieszkanka Stargardu, mężatka, 3 dzieci. Magister inżynier ochrony środowiska, absolwentka Akademii Rolniczej w Szczecinie; kosmetyczka dyplomowana i instruktor nauki w zawodzie kosmetyka. Opiekun medyczny. Prowadzi własną działalność gospodarczą w branży usługowej.

Działa w Stowarzyszeniu Polski Klub Patriotyczny w Stargardzie. Reprezentowała Ruch Narodowy w wyborach do sejmiku wojewódzkiego w 2018 roku oraz do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku. Prezes Ruchu Narodowego w regionie zachodniopomorskim. W wyborach do Sejmu z ramienia Konfederacji reprezentuje Ruch Narodowy oraz środowiska polskich rolników i konsumentów.

Urodzona w Szczecinie 31.07. 1969 r. 50 lat. Zamieszkała w Szczecinie. Wykształcenie średnie. Prowadzi działalność gospodarczą. Sekretarz Ruchu Narodowego w okręgu zachodniopomorskim.

 

Urodzony w Szczecinie 11.05.1968 r, 51 lat. Zamieszkały w Szczecinie.
Katolik, ojciec rodziny. Spawacz-ślusarz, producent meblowy, z zamiłowania metaloplastyk. Wiceprezes Ruchu Narodowego w okręgu zachodniopomorskim.

Urodzony 27.07.1976 w Malborku. Polak, katolik, ojciec rodziny wychowany w środowisku wolnościowym Gdańska. Pracował w Stoczni Gdańskiej. Prowadzi działalność gospodarczą w Szczecinie, spółka z o.o.

Działa społecznie, wspiera środowiska osób uzależnionych i bezdomnych. Od 1996 pracował i mieszkał w Niemczech, tam wspierał środowiska polonijne; na obecnym etapie wraca na stałe do Polski. Pasjonat mechaniki i pojazdów zabytkowych, wioślarz. Członek Zarządu zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego.

Urodzony 30.01.1968 r. w Gorzowie Wlkp, 51 lat. Zamieszkały w Szczecinie. Z zawodu młodszy maszynista w trakcji parowej, spalinowej i elektrycznej. Pracuje jako kierowca międzynarodowy w firmie Lit Cargo.

Członek zarządu okręgu zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego.

Urodzony  14.06.1994 w Szczecinie, 25 lat.  Mieszka i pracuje w Szczecinie. Mgr. inż. automatyki i robotyki, pracuje jako inżynier implementacji w Sapiens Software Solutions.
Dyplomowany organista, w wolnym czasie pianista i malarz. Działacz Zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego, Koło Szczecin. Członek Stowarzyszenia Mensa.

Urodzona 12.08.1986 w Stargardzie, 33 lata. Zamieszkała w Suchaniu. Z wykształcenia kucharz, pracuje w zawodzie w Stargardzie. Matka dwojga dzieci.
Działaczka zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego, Koło Stargard.

Urodzony 02.03.1952 w Wilamowie ( woj. łódzkie ), 67 lat. Mieszkaniec Gryfina. Inżynier elektronik, obecnie już na emeryturze.
Znany w Gryfinie i okolicy działacz społeczny, służy pomocą i poradą okolicznym mieszkańcom; niesie pomoc w kontaktach z urzędami, sądami, w rozwiązywaniu problemów zwykłych ludzi.
Wieloletni działacz Ligi Polskich Rodzin, Prezes Koła powiatowego LPR w Gryfinie. Prezes Stowarzyszenia Komitet Obywatelski w Gryfinie.

Urodzony 9 grudnia 1952 w miejscowości Dobra koło Nowogardu, 67 lat. Wykształcenie : średnie
Zawód : tokarz (obecnie na emeryturze)
Miejsce zamieszkania : Szczecin
Hobby : ogrodnictwo, książki.
Sympatyk Ruchu Narodowego